SORU & CEVAP

Bu Site veya Yayınlanan Ürünler Yasal mı ?

Evet Kesinlikle.Bu site Vergi Dairesine kayıtlı Vergi Mükellefi olan Sevinç Stil işletmesine aittir.Satılan Her ürün, mal veya hizmet faturalandırılmış yada faturalandırılacaktır.

Bu Sitedeki Yayınlanan Ürünler Gerçek mi ?

Evet Kesinlikle.Bu Sitede Yayınlanan Her ürün Veya Mal Sevinç Stil İşletmesinin Mağaza yada Depolarında Bulunan Fatura Ürün veya Mallardır.

Bu Sitede Yayınlanan Görseller ile Ürünleri Aynı mı?

Kesinlik ile Evet.Sayfamızda Yayınlanan Ürünlerin ve Görselleri Arasında Hiçbir Fark Yoktur.Yani Size A ürünü Görselini Yayınlayıp, Daha Farklı , Görünene Benzemeyen Bir Ürün Göndermemiz Söz Konusu Bile Değildir.

  Aksi Taktirde Ürünü Şartsız, Koşulsuz İade Edebilir,Paranızı Kesintisiz,Eksiksiz Geri Alabilirsiniz.

Ürün ile ilgili Soru yada Detaylar İçin Ne Yapmam Lazım ?

Ürün İle İlgili Detaylı Bilgi , Fotoğraf Yada Sorularınız İçin Sizlere hizmet Vermekten Hiçbir Şekilde Çekinmiyoruz.

Mesai Saatleri İçinde Whatsapp ,İnstagram, Facebook yada İşletme Numaralarımızdan  Bizlere Ulaşıp, Destek ,Yardım Alabilir, Sorularınız Sorabilirsiniz.

Beğendiğim Ürünü Nasıl Sipariş Edebilirim ?

Sitemizden Beğendiğiniz Ürünü Sepete Ekle Butonu ile Seçebilir ,Sağ Üst Köşedeki Sepet Sayfasından Kontrol Ettikten Sonra Siparişi Tamamla Butonu İle Sipariş Formundaki Bilgileri Doldurmanız ,Siparişin Oluşması İçin Yeterli Olacaktır.

Takiben En Yakın Resmi Mesai Saatinde Müşteri Temsilcilerimiz Sizler İle Sipariş Teyit İşlemi İçin İletişime Geçeceklerdir.

Siparişini Verdiğim Ürün Ne zaman Adresime Ulaşır ?

Sipariş Verdiğiniz Tarihi Takiben En Yakın Resmi Mesai Günü ve Saati İçinde Siparişiniz Anlaşmalı Kargo Firmasına Teslim Edilecektir.

Yurt İçi Teslimat Süresi 3 Resmi İş Günüdür.(72 Saat)

Sipariş Verdiğim Ürünün Ödemesini Nasıl Yapmalıyım ?

Sipariş Vermiş Olduğunuz Ürün Adresinize Ulaşana kadar Hiçbir Şekilde Ödeme Yapmanıza , Kapora veya  Depozit Yatırmanıza, Kişisel Kredi Kartı Yada Banka Kartı Bilgilerinizi Paylaşmanıza Gerek YOKTUR.

Siparişini Vermiş Olduğunuz Ürünü Size Ulaştıran Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmasına İster Nakit İster Kredi ya da Banka Kartıyla Ödeme Yapabilirsiniz.

Sipariş Verdiğim Ürünün Bedeni Uymadı, Ne Yapmalıyım ?

Sipariş verdiğini Ürün Beklediğiniz Ölçülerde Çıkmadığı Taktirde Beden Değişimi Yapmak En doğal Hakkınız Tabi ki de.Lütfen Denemeden Etiketlerini Koparmayın Yeter.

(Değişim için Gönderilen Ürünlerin Kargoları Alıcıya Aittir)